Шановна громадо!

 

  Нема сумнівів, що без Інтернету сучасний світ не може бути повноцінним та гармонійним. Всім без вийнятку: дітям, студентам, дорослим, бабусям та дідусям, практично в любій сфері сучасного буття - потрібен Інтернет.

  Компанія UIP optic ставить собі за мету зробити українське село – сучасним та комфортним середовищем для проживання та використання її мешканцями новітніх засобів спілкування, роботи, безпеки, та всіх досягнень сьогодення, де використовується Інтернет. Для цього наша компанія йде на доволі не прості рішення. Іноді вони межують з економічною доцільністю, які є невід’ємною складовою будь-якого бізнесу, але мета виправдовує засоби і ми надалі будемо притримуватись соціального та сучасного напрямку наших програм і ідей, які поступово втілюєм в буття.

  Так, звичайно, головною соціальною ідеєю є безкоштовне підключення до мережі Інтернет будь-якого абонента сільскої місцевості, який проживає будь де: чи то в приватному будинку, чи в квартирі, чи то фірма (юридична особа), яка бажає до нас підключитись. До речі, інші провайдери беруть чималі кошти за підключення волоконно-оптичного інтернету до приватного будинку.

Які ми маємо переваги:

Безкоштовне підключення, без жодних прихованих платежів, лише абонплата за тарифом і вартість послуг, які ви замовили додатково.

Тарифні плани найменші в регіоні.

Відмінна швидкість доступу до Інтернет (наші мегабіти – справжні) та незалежність від напруги в електромережі, тобто при відсутності світла – інтернет є.

Проект – Суспільний відеонагляд, який в найближчий час, разом із спілкою ветеранів АТО с. Шпитьки, та за підтримки Шпитьківської сільради, запустимо в тестовому режимі, а згодом і на постійній основі. Слідкуйте за анонсами на сайті.

HD телебачення.

Розробляється концепція такого новітьного напрямку як  «Розумний дім». Який буде складатись з систем контролю доступа в житло, відеонагляду, сигналізації та контролю зовнішнього периметру, автоматичного кліматконтролю, систем енергоживлення будинку (сонячні батареї, вітряки, резервне живлення), а також  автономне опалення в різноманітних варіантах, та багато іншого.

  Підсумовуючи все вище згадане, ми сподіваємось на плідну співпрацю з Вами і готові для будь-яких пропозицій, ідей і дій які будуть направлені на перспективу розвитку нашого регіону.

 

 

 

Адреса: с. Білогородка ЖК " Білий шоколад Center "

вул. М. Величка 10Б, оф. 22

Пн.-Пт. 9:00 - 18:00

 

 

(096) 022-44-33

(073) 022-44-33

info@uip.net.ua

 

 

©ТОВ «UIP optic» 2016-2020 Всі права захищені.